Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Halkbank Personel Alımı 2015

Halkbank Personel Alımı 2015

1933 yılında küçük ve orta büyüklükteki esnaf ve sanayiciye, kolay ve ucuz kredi vermek amacıyla kurulan bir devlet bankası olan Türkiye Halk Bankası, kısaca Halkbank olarak tanınıyor. Halk Bankası yılın her döneminde personel alımlarını ihtiyaçlar dahilinde gerçekleştiriliyor. Halkbank personel alımını, sayfasında yayınladığı ilanlar ile duyuruyor. Devlet Bankası güvencesinde çalışmak isteyenlerin tercihi olan banka, maaş ve ikramiye olanakları sunuyor. Halkbank son olarak Müfettiş Yardımcılığı ilanı yayınladı. Devlet Bankasında Müfettiş Yardımcısı pozisyonunda çalışmak isteyenler aşağıda bulunan ilan şartlarını inceleyebilirler. Üniversitelerin belirtilen bölümlerinden mezun olan lisans mezunlarının başvurabileceği pozisyon için sınav katılmak gerekiyor.

Personel Alım İlanı 2015

Halk Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı Personel Alım İlanı Yayınladı

Halk Bankası Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı başvuru şartları:

Lisans mezunlarının en çok 1987 doğumlu; Yüksek Lisans mezunlarının ise en çok 1985 doğumlu olması şartı bulunuyor.

Müfettiş Yardımcısı alım ilanı şartları: Ekonomi (İktisat), İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkiler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Ekonometri, İstatistik, Aktüerya, Bankacılık, Finans, Risk Yönetimi, Muhasebe ve bankacılık mesleği ile ilgili diğer bölümlerinden veya Hukuk Fakültelerinden ya da Mühendislik Fakültelerinin; Endüstri, İşletme, Matematik ve Finans Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak veya bu paragrafta belirtilen Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinin dışında kalan Mühendislik bölümlerinden mezun olup, yine bu paragrafta belirtilen Lisans programlarından Yüksek Lisans derecesi almış olmak.

BT Müfettiş Yardımcısı alım ilanı şartları, Bilgisayar, Bilişim Sistemleri, Elektronik, Elektrik-Elektronik, Sistem ve Kontrol, Yazılım Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği ve Yönetim Bilişim Sistemleri gibi bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili Lisans bölümlerinden mezun olmak veya bu paragrafta belirtilen Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinin dışında kalan ve bu bendin birinci paragrafında belirtilen bölümlerden mezun olup, yine bu paragrafta belirtilen Lisans programlarından Yüksek Lisans derecesi almış olmak.

Başvuru yapacak olan adayların 75 TL Sınav ücretini 25 Mayıs 2015 Pazartesi ile 26 Haziran 2015 Cuma günü saat 17:00’ye kadar Halk Bankasına yatırması gerekiyor. Sınav başvuruları 28 Haziran 2015 tarihine kadar yapılacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.