Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Halkbank Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

Halkbank Müfettiş Yardımcısı Alımı 2015

Halkbank her zaman olduğu yeni bir alım için harekete geçti. Müfettiş yardımcılığı için alım yapacak olan Halkbank, alımları için herhangi bir kontenjan belirlemesi yapmadı. Herhangi bir belirleme yapmayan Halkbank birçok kişiyi işe alacaktır.

ŞARTLAR

– T.C vatandaşı olmak,
– Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak,
– Kasıtlı olsun olmasın herhangi bir suçtan 6 aydan fazla hapis cezası almamış olmak,
– Sağlık durumu elverişli olmak,
– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak,
– Daha önce bu sınavlara katılmamış olmak aranan şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı yazılı aşamasına katılacak adaylardan, başvuru bedeli olarak 75.-TL tahsil edilecektir. Sınav hizmetlerinin yerine getirilebilmesi amacıyla tahsil edilecek başvuru bedeli, direkt olarak, Ankara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinin (ANKÜSEM) Bankamızın hesabına yatırılacaktır.

Sınav ücreti 25 Mayıs 2015 Pazartesi günü saat 09.00’dan 26 Haziran 2015 Cuma günü saat 17.00’ye kadar, yalnızca Türkiye Halk Bankası A.Ş. şubelerinden, adayın T.C. Kimlik Numarası, Adı ve Soyadı ile en az biri cep telefonu olmak üzere 2 (iki) telefon numarası verilerek yatırılacaktır. EFT, Kredi Kartı, ATM ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir. Sınav başvuruları, 25.05.2015 – 28.06.2015 tarih aralığında, Banka web sitesi www.halkbank.com.tr bağlantısından da erişilebilecek olan, http://sinavankusem.ankara.edu.tr adresinden yapılacak; şahsen veya posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Alımları bu şekilde yapacak olan Halkbank sınav ve sınav konuları ile ilgili de birçok bilgi vermiştir. Bu bilgileri de yine kılavuz üzerinden öğrenebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlanın tam metni için tıklayın.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.