Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Garanti Bankası Yeni Mezun Personel Alımı 2015

Garanti Bankası Yeni Mezun Personel Alımı 2015

Garanti Bankası Yeni Mezun Personel Alımı 2015

Merhaba değerli iş arayanlar Ülkemiz’in aktif büyüklüğü ile 2. en büyük özel bankası konumunda olan Garanti Bankası zamanla çalışan kadrosunu genişletiyor. Ülkemiz’nin önde gelen en iyi bankaları arasında bulunan Garanti Bankası sahip olduğu ilke, prensip ve dinamik insan kaynağı yakınında daima büyüme ve müşteri odaklı çalışmalarını sürdürüyor. Müşterilerine modern , kaliteli ve inovatif ürünler sunması Garanti Bankası’nı Ülkemiz bankacılık sektöründe zirveye taşıyan unsurların en başında geliyor. Garanti İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları İsterseniz beraber inceleyelim.

Uygun Pozisyonlar:

  • OPERASYON ASİSTANI
  • GİŞE ASİSTANI
  • MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ
  • MOBİL GRUP ASİSTANI
  • TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ
  • GİŞE ASİSTANI

Garanti personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Personel Eleman Alımı İş Başvuru Adresi:

https://garantilikariyer.garanti.com.tr/web/giris.aspx?ILANNO=GBYM2139

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.