Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Garanti Bankası Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Garanti Bankası Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Garanti Bankası İnsan Kaynakları,İş Başvurusu

Türkiye’nin her köşesine şube açan ve her geçen gün  büyümeye devam eden Garanti Bankası , Ülkemizin her köşesinde personel almaya devam etmektedir. Fakat son yıllarda çok ciddi yaptığı ataklar ile gündeme gelmesi ve insanlar tarafından da tercih ediliyor olması, işe girmek isteyen birçok kişiyi de heyecanlandırdı diyebiliriz.

Garanti İnsan kaynakları biriminin yaptığı açıklamalara ve sitelerinde yaptıkları duyurulara göre düzenlediğimiz sayfamızda İş ilanlarını inceleyebilir, banka hakkında bilgi sahibi olabilir ve dilediğiniz ilana iş başvurusu yapabilirsiniz.  Garanti İnsan kaynakları tarafından yayınlanmış olan açık pozisyonları İsterseniz beraber inceleyelim.

Uygun Pozisyonlar:

– GİŞE ASİSTANI,
– İLETİŞİM ASİSTANI,
– ARŞİV ASİSTANI,
– TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
– İNSAN KAYNAKLARI YETKİLİSİ.

 
Garanti personel ve eleman alımı iş ilanları bu şekilde verilmiştir.Bu ilanlar  haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizden güncel ilanları takip edebileceğiniz gibi bu ilanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bir diğer yandan aşağıda verdiğimiz link adresi üzerinden bu ilanların detaylarına, diğer ilanlara ulaşabilir ve bunların hepsine eğer isterseniz bu adres üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi-is-ilanlari?firma=16397

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. faruk yusufoğlu dedi ki:

    merhaba
    özel bir bankada tarım bankacılığı portföylüğünü yapmaktayım 2000 aktif müşterim var
    sizinle kobi tarım bankacılığında çalışmak isterim
    sayg

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.