Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Garanti Bankası Personel Alımı İş Bavurusu 2016

Garanti Bankası Personel Alımı İş Bavurusu 2016

Garanti Bankası Personel Alımı 2016

Türkiye’nin marka değeri yüksek bankaların başında gelen Garanti bankası personel alımı yapacaktır. Garanti Bankası, 9 bini aşan çalışanı ile 372 şubesi ile müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Garanti Bankası, Ülkemizin en büyük 3. özel bankası olmasının yanı sıra Çin’de temsilciliği bulunan ilk ve tek Türk bankasıdır. Sizde Garanti Bankası bünyesinde çalışmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız makalemizi dikkatlice inceleyiniz.

Garanti Bankası personel alımı 2016 yılında kaç kişiyi işe alacak net bir bilgi verilmemiştir. Fakat 2016 iş ilanlarını incelediğimiz de yayınlanan ilk ilanlarda 19 pozisyon için alım yapacağını görmekteyiz. Personel ilanları için ağırlıklı olarak İstanbul ve sivas illeri gelmektedir.

Garanti Bankası personel alımı 2016 da hangi pozisyonlar için alım yapacak dilerseniz birlikte inceleyelim.

– PİYASA RİSKİ YETKİLİSİ,
– OPERASYONEL RİSK YÖNETMENİ,
– BT İÇ KONTROL YETKİLİSİ,
– BANKA VE ÜLKE RİSKİ YETKİLİSİ,
– RİSK ANALİZ YETKİLİSİ,
– MERKEZİ SATIŞ TEMSİLCİSİ – İSTANBUL.

Garanti Bankası personel alımı 2016 da alım yapmayı planladığı bir kaç kadro yukarıda verildiği gibidir. Bu ilanlar haricinde yine yayında olan çok sayıda ilan bulunmaktadır. Sizde bu ilanları incelemek sizlere uygun pozisyonlara iş başvurusu yapmak istiyorsanız alt kısımdaki linki kullanarak iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.