Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Garanti Bankası Personel Alımı 2015

Garanti Bankası Personel Alımı 2015

Garanti Bankası İş Başvurusu

Merhaba değerli okurlarımız Ülkemizin köklü bankalarından birisi olan Garanti Bankası Personel ihtiyacını karşılamak için Kendi kariyer sayfasından alımları gerçekleştiriyor. Yeni mezun olan üniversite ögrencileri ve öğrenci olanlarada iş imkanın sunan Garanti bankası kendi kurmuş oldugu kariyer veritabanından alımlarına devam ediyor.

Garanti bankası tarafından yeni açılan ilanlarda bir çok kişiye çalışma imkanı sunuyor açık pozisyonların başında Gişe Asistanı,Merkez satış temsilcisi,Müşteri temsilcisi,Telefon bankacılığı uzmanı, gibi pozisyonlarda Alımlar yapan Garanti Bankası özellikle gençlerin kariyer hedeflerini yakalaması için destek oluyor sizlerde Garanti Bankası Bünyesine dahil olabilmek için İş Başvurusunda buluna bilirsiniz.

İş Başvuru Adresi:

https://garantilikariyer.garanti.com.tr/web/ilanlar_off.aspx?ilangrp=2

 

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası Döviz Piyasaları Ürün Yönetimi Uzmanı Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Personel Alımları, Banka Personel Alımları 2015 ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.