Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alıyor (2017-Aralık)

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alıyor (2017-Aralık)

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Garanti bankası oluşan boşluklarını bu şekilde ilanlar ile doldurmayı planlıyor. Geçtiğimiz günlerde de personel alımları yapıyordu. Fakat bu ilan sadece güvenlik görevlisi alımı üzerinedir. Eğer güvenlik olarak çalışmayı istiyorsanız ve başvuru için aranan şartları taşıyorsanız başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa sizlere geri dönüş yapılacaktır. Ardından yüz yüze görüşme sağlanacaktır. Başvuru tarihleri ve nasıl başvuracağınız hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız aşağıda ‘Nasıl Başvururum’ kısmına bakmanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası gittikçe kendisini büyütmektedir. Bu durumda daha fazla personel ile çalışması gerekmektedir. Bu sebeplerden ötürü her sene buna benzer ilanlar ile personel alımları yapmaktadır. Tecrübeli veya tecrübesiz olanlar başvuru yapabilecekler. Garanti Bankası, bankalarında çalışabilecek güvenlik görevlilerine ihtiyaç duymaktadır. Buna benzer banka personel alımları sayfamızdan güncel şekilde paylaşılmaktadır. Bizleri takip ederek bu ilanlara zamanında başvuru yapma şansı yakalayabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi İçin Aranan Başvuru Şartları

Yayımlanan ilanı incelediğimizde bu pozisyona başvurmak için bazı şartların arandığını görüyoruz. O şartlara bir göz atalım:

  • Başvuracak adaylarda silahlı güvenlik sertifikası olması gerekiyor.
  • En az lise mezunu olmak,
  • Güvenlik görevlisi görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olması,
  • İş bilincinde olması, sorumluluk alabilecek olmak,
  • Tam zamanlı olarak çalışabilecek olmak,
  • İş disiplinine uyabilecek olmak,
  • Erkek başvuru adaylarının askerliklerini tamamlamış olması,

Başvuru yapabilmek için aranan şartlar bu şekildedir.

Nasıl Başvururum?

Garanti Bankası güvenlik görevlisi personel alımı yapacağını kariyer siteleri üzerinden yayımladığı ilan ile duyurdu. Başvurular başlamış bulunmaktadır. Son başvuru tarihi ise 31 Aralık 2017 olarak görünmektedir. Bu süre içerisinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Buna benzer ilanlardan faydalanmak adına bizleri takip etmeyi bırakmayınız. Garanti Bankası güvenlik görevlisi personel alımı için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

https://goo.gl/CBJN2V

Bir önceki yazımız olan Denizbank Satış Temsilcisi Alıyor (2017-Aralık) başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları, denizbank personel alımı ve Satış Temsilcisi iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alıyor (2017-Aralık) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.