Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi Alımı 2016

Ülkemizin en ğüçlü bankalarından biri olan Garanti Bankası bünyesine personel almaya devam etmektedir. Son verdigi ilanda ise Garanti Bankası bünyesinde çalışacak Güvenlik Görevlisi Alımı yapacaktır. Son ilanındaki Güvenlik görevlisi alımlarında 2016 yılında Lise mezunu şartı aramaktadır. sizde Garanti bankasında çalışmak istiyorsanız bu ilana başvuru yaparak, Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

 

2016 Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı şartlarına bakacak olursak.

– En az lise mezunu olan,
– Tercihen deneyimli olan,
– Deneyimlilerde 28, deneyimsizlerde 25 yaşını aşmamış olan,
– Askerlik görevini tamamlamış,
– Silahlı çalışma sertifikasına sahip kişiler aranmaktadır.

Garanti Bankası İş Başvuru Adresi

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/guvenlik-gorevlisi-is-ilani/649283

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Yüzlerce Personel Alıyor 2016 başlıklı makalemizde atama, banka memur alımı ve başvuru tarihleri ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.