Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Finansbank Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Finansbank Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Finansbank Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Türkiye’de hizmet vermekte olan Finansbank, seksenli yıllarda hizmet vermeye başlamış ve o günlerden bu günlere müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Merkez ve şubelerinde toplamda 13 bin personel çalıştırmaktadır. Her ğeçtiğimiz gün personel sayısını artıran Finansbank 2016 yılı için de personel alımı yapacağını duyurdu. Sizde finansbank bünyesinde çalışmak istiyorsanız makalemizdeki detayları inceleyip iş başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank personel alımı 2016 yılında alt kısımda verilen pozisyonlar için alım yapılacaktır. Alt kısımda verilen ilanlar haricinde de çok sayıda iş ilanı bulunmaktdır. Sizde bu ilanlara başvurmak ve iş başvuru şartlarını detaylarını görmek için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Finansbank verilmiş  olan bazı iş ilanları şöyledir;

♦ Bireysel Satış Temsilcisi

♦ Tele Satış Görevlisi

♦ Çağrı Merkezi Görevlisi.
Finansbank 2016 yılı için bir çok pozisyon için alım yapacaktır. 2016 yılı için ilk ilanında 35 pozisyon için alım yapacagını duyurmuştur. Sizde bu ilanlara başvurmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullana bilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/finansbank-a-s-is-ilanlari?firma=7227

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. Selçuk dedi ki:

    Iş başvurusu yapamıyorum yardımcı olabilir misiniz

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.