Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Finansbank Personel Alımı 2016

Finansbank Personel Alımı 2016

Finansbank Personel Eleman Alımı 2016

Uzun yıllardır bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan Finansbank personel alımı yapıyor. Finansbank yirmi yılı aşkın bir süredir 650 şube ve 13 bin çalışanı ile finans sektöründe faaliyetlerine devam etmektedir. Finansbank merkez veşubelerinde görevlendirmek üzere genç dinamik ve kariyer hedefleri olan adaylar için ilanlar yayınladı sizde bu ilanları incelemek istiyorsanız haberimizi inceleyiniz.

Finansbank personel alımı 2016 yılında personel alımlarını yenibiriş kariyer sistemini kullanarak alım yapıyor. Finansbank insan kaynakları sayfası tarafından finansbank internet sitesi üzerinden yayındaki iş ilanlarını görebiliyorsunuz her ilan için finansban farklı başvuru şartları talep etmektedir. Peki Finansbank kaç personel alacak? diye merak edenler için şuan için yayında 10 adet ilan bulunmaktadır. İlanlar çok sık güncellenmektedir sizde bu ilanları günlük olarak takip etmek istiyorsanız internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Finansbank personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarda alım yapacak dilerseniz birlikte inceleyelim.

♦ EMEKLİ PERAKENDE KREDİLER MERKEZİ İZLEME GÖREVLİSİ,
♦ PERAKENDE KREDİLER MERKEZİ İZLEME GÖREVLİSİ,
♦ ERZURUM OPERASYON MERKEZİ GÖREVLİSİ,
♦ TELE SATIŞ GÖREVLİSİ,
♦ ENPARA.COM MÜŞTERİ DANIŞMANI.

Finansbank personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlar için personel alımına başlayacak olup bu ilanlar la birlikte yayında olan ilanlarda bulunmaktadır. İlanlar da İstanbul, Erzurum ve Tüm Türkiye genelinde personel alımı yapılacağı belirtilmiştir. Sizde Fİnansbank ta çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlatıyı kullanarak iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.finansbank.com.tr/insan-kaynaklari/ailemize-katilin/is-ilanlari-ve-basvuru.aspx

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.