Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alımı 2016

Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alımı 2016

Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alımı 2016

Finansbank 2016 yılı için personel alımı yapıyor. Finansbank çalışan ihtiyaçlarını karşılamak için en az lise mezunu Satış temsilcisi alıyor. Sizlerde Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi  olarak çalışmak istiyorsanız bu ilana başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Satış ve pazarlama departmanının personel ihtiyaçlarını gidermek için Bireysel Satış Temsilcisi alımı yapacağını duyurdu. Finansbank verdiği ilana Lise mezunlarının başvuru yapabileceğinide vermiş ilanda belirtmiştir. Pozisyon için bazı özel ve genel şartlar belirleyen Finansbank tüm başvuruları değerlendirmektedir.

GENEL ŞARTLAR:

– 30 yaşını aşmayan olan adaylar,

– Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adaylar,

– En az lise mezunu veya üniversite öğrencisi olan adaylar,

– İletişim gücü yüksek olan adaylar

– Askerlik görevini yerine getirmiş olan adaylar,

http://www.yenibiris.com/finansbank/bireysel-satis-temsilcisi-is-ilani/584372

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alımı 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.