Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016

Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016

Fibabanka Personel Alımı

Türkiye’nin her yerine şube açmayı hedefleyen  ve her geçen gün büyümeye devam eden Fibabanka Türkiyenin her köşesinde personel almaya devam etmektedir. Personel alımlarında yaptığı ataklar ile gündeme gelmesi ve insanlar tarafından da tercih ediliyor olması, işe girmek isteyen birçok kişiyi de heyecanlandırdı diyebiliriz.

Fibabanka insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Fibabanka Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Fibabanka Açık Pozisyonlar

Çağrı Merkezi Uzman Yardımcısı
Engelli Memur

Fibabanka personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Fibabanka gibi büyük bankaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Fibabanka İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/fibabanka-a-s-is-ilanlari-c4288-p40309/

Bir önceki yazımız olan TEB - Türk Ekonomi Bankası Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde 2015 TEB Bankacı Alımı, 2015 Türkiye Ekonomi Bankası İş İlanları ve Banka İş İlanları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.