Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Fibabanka Personel Alımı 2016

Fibabanka Personel Alımı 2016

Fibabanka Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en genç bankalarından biri olan Fibabank, 2016 yılında personel alımlarına ara vermeden devam ediyor. Büyük bankalar gibi yüzlerce personel alımı yapmayan Fibabank, yine de büyük çaplı bir personel alımı yapmayı planlıyor. Fibabank personel alımlarında tecrübe sahibi deneyimli insanlar arasından yapacaktır. Alım yapacağı personeller için çok sayıda şartı öne süren Fibabank Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için personel alımlarına devam ediyor.

Fibabank personel alımı 2016 yılı içinde toplam kaç kişi alacak net bir bilgi veremiyoruz fakat, verdiği iş ilanlarını incelediğimizde 19 kadro içim ilanların verildiğini görmekteyiz. Bu ilanlar için başvuruları alan Fibabank tüm başvuruları dikkatli şekilde değerlendirip kendisine en uygun adayları seçip işe alımları yapmaktadır.

Fibabank personel alımı 2016 alım yapılacak kadrolar için yaptığımız incelemede kadrolar şu şekilde belirlenmiştir.

♦ Engelli Memur,
♦ Bireysel Direkt Satış Danışmanı,
♦ Finansal Hizmetler Yönetici Adayı (Şubeler),
♦ Mikro İşletmeler Satış Yönetmen Yardımcısı,
♦ Müfettiş.

Fibabank personel alımı 2016 da bu kadrolar ile yapılacak olup bu ilanların haricinde de yine çok sayıda personel alım ilanıda yine kariyer sayfasında görebilirsiniz. Sizde Fibabank bünyesine dahil olmak istiyorsanız bu ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapmak isteyen adaylar alt kısımdaki linki kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/fibabanka-a-s-is-ilanlari-c4288-p40309/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.