Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Fibabanka Bir Çok Pozisyona Personel Alıyor

Fibabanka Bir Çok Pozisyona Personel Alıyor

Fibabanka bir çok pozisyonuna İstanbul ilinde personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İstanbul’da bulunan şubelerinde eksiklik olduğundan veya yeni şubelere personel alınması gerektiğinden bu ilanı yayımladı. Farklı farklı pozisyonlarda personel alımlarının gerçekleşeceğini görüyoruz. Sizlerde banka iş ilanları arıyorsanız, bu ilanı incelemenizde fayda olacaktır diyoruz.

Fibabanka gelişmekte olduğundan dolayı işleri daha da büyütmektedir. Bu durumda yeni mağazalar açılmaktadır veya olan mağazalar büyütülüp yeni personellere ihtiyaç duyulmaktadır. Bunu karşılamak adına zaman zaman kariyer siteleri aracılığı ile personel alımı yapacağını halka duyurmaktadır. Şimdi Fibabanka personel alımı ilanının detaylarına bakalım.

Fibabanka Hangi Kategorilere Personel Alıyor

Fibabanka’nın ilanını incelediğimiz zaman bir çok pozisyona eleman alımı gerçekleştirileceği görünüyor. O kategoriler:

  • Müfettiş/Kıdemli Müfettiş, İş analizi uzmanı, Engelli memur, Yazılım geliştirme uzmanı, Operasyon ve işletim uzman yardımcısı, Müşteri hizmetleri uzman yardımcısı, Çağrı merkezi uzman yardımcısı, Proje finansmanı yönetmeni, Sosyal medya yönetmen yardımcısı, Müşteri deneyimi yönetmen yardımcısı, Dijital bankacılık kanal yönetimi yönetmen yardımcısı

Yukarıda saydığımız kategorilere banka personel alımı gerçekleştirecek.

Fibabanka Başvuru Şartları

  • Müşteri memnuniyetine önem vermek
  • En az ön lisans mezunu olmak
  • Tercihen daha önce satış tecrübesi yaşamış kişiler olmak
  • Yaratıcı, kendini geliştirmeye ve yeniliklere açık olmak
  • Ofis programlarını kullanabiliyor olmak
  • Erkek adaylar için askerliklerini yapmış olmak
  • Değişen iş saatlerine uyum sağlayabilecek olmak
  • İnsanlar ile iyi ilişkiler kurabiliyor olmak

Fibabanka İş Başvurusu

Fibabanka çok sayıda personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Başvurular başlamış bulunmaktadır. İlan ve aranan kriterler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak adına vereceğimiz linke tıklamanız yeterli olacaktır. Fibabanka personel alımı ilanına başvurmak, alım yapılacak pozisyonları görmek ve alım yapılacak kategoriler için belirtilen özel şartları görmek adına aşağıda verdiğimiz linki tarayıcınıza kopyalamanız yeterli olacaktır.

https://goo.gl/sHCkMV

Bir önceki yazımız olan Şekerbank Müşteri Temsilcisi Alıyor başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları, Müşteri Temsilcisi Alımı ve Şekerbank Iş Ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Fibabanka Bir Çok Pozisyona Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.