Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Denizbank Satış Temsilcisi Alıyor (2017-Aralık)

Denizbank Satış Temsilcisi Alıyor (2017-Aralık)

Denizbank satış temsilcisi alımı yapacağını duyurdu. Denizbank yeni bir ilan ile personel alımı yapıyor. Başvuru için aranan şartlardan en az lise mezunu olunması bir çok insanı sevindirdi. Telefonda satış temsilcisi personel alımına başvuru için ve başvurular hakkında detaylı bilgiler için detayları sizler ile paylaşıyoruz. Buna benzer banka iş ilanları arıyorsanız bizleri takip etmelisiniz. Buna benzer ilanlar sayfamızda güncel şekilde paylaşılmaktadır.

Denizbank zaman zaman oluşan personel boşluklarına yeni personel alımları yapmaktadır. İlanlarını kariyer siteleri üzerinden halka paylaşmaktadır. Bu personel alımı Aralık ayının son günlerine kadar devam edecektir. Bu süre içerisinde başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Telefonda satış temsilcisi personel alımı ilanın detayları…

Alım Yapılacak Kategori ve Başvuru Şartları

Alım yapılacak kategori: Telefonda Satış Temsilcisi

Başvuru için aranan şartların olduğunu görüyoruz. Bunlar:

Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması veya en az 2 yıl tecilli olması, En az lise mezunu olmak, 1989 yılından sonra doğmuş olmak, İkna kabiliyetine sahip olmak, Müşteri memnuniyetine önem vermek, Diksiyonu düzgün ve etkili ses tonuna sahip olmak, İletişim becerileri gelişmiş olmak, İnsanlar ile iyi iletişim kurabiliyor olmak, Microsoft Office programlarına hakim olmak, Görevini yapmasına engel olacak sağlık problemi bulunmuyor olmak, İş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Telefonda satış yapabilecek kabiliyete sahip olmak

Yukarıda belirttiğimiz şartları taşıyorsanız başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Telefonda Satış Temsilcisi İş Başvurusu

Denizbank telefonda satış temsilcisi personel alımı ilanı yayımladı. Personel alımları İstanbul ilinde görünmektedir. Avrupa ve Asya’da kısımlarında personel alımları olacaktır. Eğer sizde İstanbul’da ikamet ediyor ve ikamet edebilirim diyorsanız ilana göz atmanızda fayda olacaktır. Başvurular başlamış bulunmaktadır. Başvurular için son gün 30 Aralık 2017 tarihidir. İlanın detaylarına ulaşmak ve başvuruda bulunmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Kuveyt Türk Katılım Bankası Personel Alımı (2017-Kasım) başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları ve Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Denizbank Satış Temsilcisi Alıyor (2017-Aralık) Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.