Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Denizbank Personel Eleman Alımları İş İlanı

Denizbank Personel Eleman Alımları İş İlanı

Denizbank Personel Alımı

Denizbank, 1938 yılında Denizcilik sektöründeki sar boğazı aşmak amacı ile kurulmuş ve kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarını devam ettirmektedir. Denizbank, çok sayıdaki Kurumsal ve Bireysel müşterisine en iyi hizmeti vererek günümüzde ülkemizin en fazla tercih edilen bankalarından biri haline gelmiştir. Denizbank, yeni açacağı şubeleri ile birlikte mevcut şubelerine personel alımı için ilanlar yayınlamıştır.

Denizbank Personel eleman iş ilanları toplamda kaç kişi ile yapılacak bilemiyoruz ancak yayında olan ilanlara bakacak olursak şuan 10 adet pozisyon için ilan bulunmaktadır. Her pozisyon için birden fazla kişiyi işe alınacağını düşünürsek çok sayıda alım yapılacak diyebiliriz.

Denizbank’ın Alım Yapacağı Pozisyonlar:

♦ Bireysel Direkt Satış Temsilcisi
♦ İŞKUR İletişim Merkezi Görevlisi
♦ Resmi Raporlama Yetkilisi
♦ İletişim Merkezi Asistanı
♦ Engelsiz Bankacılık Eğitim Programı
♦ Telefonda Satış Temsilcisi
♦ Stajyer Öğrenciler
♦ Müfettiş ve Yardımcısı
♦ Denizin İncileri Stajyerleri
♦ Sistem Mühendisi

Denizbank Personel eleman iş ilanları yukarıda sıraladığımız pozisyonlarda yapılacak olup bu ilanlar sürekli olarak kariyer sayfası üzerinden güncellenmektedir. Sizde Denizbank ta çalışmak istiyorsanız pozisyonlar için istenilen özel ve genel şartları alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/denizbank-is-ilanlari-c2494-p16410/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.