Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

DenizBank Personel Alımı 2016

DenizBank Personel Alımı 2016

DenizBank Personel Alımı 2016

DenizBank, 1938 yıllarda denizcilik sektöründen finans sağlamak üzere devlet bankası olarak kurulmuştur. Sonrasında Zorlu holding tarafından satın alındıktan sonra Avrupanın ünlü finans firmalarından Dexia tarafından büyük hissesi satın alınan Denizbank gücüne güç katarak Türkiye nin en iyi bankalarından biri haline gelmiştir. Müşteri memnuniyetini artırmak ve yeni şubelerindeki personel ihtiyaçlarını gidermek için personel alımı yapmak için ilanlar yayınlamıştır.

DenizBank personel alımı 2016 da tam olarak kaç kişiye iş verecek net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat yayınladığı ilanları incelediğimizde 67 kadro için yüzlerce personel alacak diyebiliriz. Sizde DenizBank ta çalışmak istiyorsanız yayında olan öne çıkan bir kaç pozisyonu sizlerle paylaşmak istiyoruz.

♦ Bireysel Direkt Satış Temsilcisi,
♦ Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticisi,
♦ Gişe Görevlisi,
♦ İŞKUR Bireysel Direkt Satış Temsilcisi,
♦ Şube Operasyon Yöneticisi,
♦ DenizYatırım Müfettiş.

DenizBank personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlar ile yapılacak olup bu ilanlarla birlikte yayında olan yine onlarca personel alım ilanı yayınlanmıştır. DenizBank personel alımları hakkında diğer ilan ve genel bilgilere ulaşmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/denizbank-a-s-is-ilanlari?firma=18421

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. gksgkskso dedi ki:

    ANALIZ MERKEZI.COMA KIMSEYI ALMIYORMUSUNUZ ACABA ASKERDEN SONRA YOĞUN Bİ OKUMA SURECINE BITIRENLER MESELA HAHAHAHAHA ?☺???☺???????????

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.