Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Denizbank Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Denizbank Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor

Denizbank Lise Mezunu ve Farklı İllerde Personel Alımı Yapıyor

Denizbank lise mezunu personel alacağını ilan etti. Çok eskilerden beri aralıksız olarak halka hizmetlerini sürdürmekte olan banka, zaman zaman oluşan personel boşluklarını tekrardan personel alarak gidermektedir. Denizbank yayımladığı ilan ile farklı illerde alım yapacağı görünüyor. İlana başvurmak için aranan en büyük ve en sevindirici kriter ise, en az lise mezunu olmanın yeterli olmasıdır. Bir çok kişi bu durumdan şikayetçi olmaktaydı. Neden hep üniversite mezunları alınıyor diye. Fakat Denizbank böyle bir kriter aramıyor. Lise mezunu olan ve diğer başvuru şartlarını taşıyan herkes bu ilana başvurabilecek. Sizlerde banka iş ilanları arıyorsanız bu ilanı incelemeniz gerekmektedir.

Denizbank Alım Yapacağı İller

Denizbank’ın yayımladığı ilanı incelediğimizde bazı şehirlere personel alınacağı görünmektedir. Bu şehirler ise:

 • Tokat, Malatya, Trabzon, Van, Samsun, Kocaeli, Konya, Mersin, Uşak, Kayseri, Muğla

Alım yapılacak şehirler yukarıda belirttiğimiz şehirlerdir. Alım yapılacak pozisyon ise tek bir pozisyon olarak görünmektedir. Tüm saymış olduğumuz illere ”Mobil Satış Temsilcisi” alımı gerçekleştirilecektir. Sizlerde bu işi yapabiliyorum diyor, alım yapılacak şehirlerde ikamet ediyorsanız, başvurmanızda fayda olacaktır.

Denizbank Personel Alımına Başvuru Şartları

Denizbank personel alımı ilanı için bazı başvuru şartları aramaktadır:

 • En az lise mezunu olmak
 • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
 • 30 yaşından küçük olmak
 • İletişim yeteneğine sahip olmak
 • Seyahat engeli bulunmuyor olmak
 • Yoğun çalışma dönemine ayak uydurabilecek olmak
 • Askerliğini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olmak
 • Tam zamanlı çalışmayı kabul görüyor olmak
 • İnsanlar ile iyi ilişkiler kurabiliyor olmak
 • Müşteri memnuniyetine önem vermek

Başvuru Nasıl Gerçekleşecek

Denizbank’ın personel alımı başvuruları 8 Kasım itibari ile başlamış bulunuyor. 21 Kasım’da başvurular sona erecektir. Sizlerde başvuru yapmak ve ilanın detaylarına ulaşmak adına tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan QNB Finansbank Bireysel Satış Temsilcisi Alacak başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları ve QNB Finansbank personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Denizbank Lise Mezunu Personel Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.