Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Denizbank İşkur Lise Mezunu Personel Alımı

Denizbank İşkur Lise Mezunu Personel Alımı

Ülkemizin güvenilir bankalarından biri olan Denizbank, İŞKUR ile ortak bir projeye ima attı. Denizbank’ın İşkur destekli projesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu olmak üzere personeller aranıyor.

Uluslararası bir bankanın ayrıcalıklı ortamında kariyer yapmak isteyenlerin İşkur, Denizbank projesinde görev alarak İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu için başvuru yapması yeterli olacaktır. 1997’den beri bankacılık sektöründe üst sıralarda yer alan banka, ürün ve hizmetlerini genişleterek daha çok müşteriye ulaşma hedefiyle çalışmalarını yürütüyor. Şimdi de Türkiye’de iş ve işvereni buluşturan kurum olan İşkur ile ortak bir proje kapsamında çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor. Toplamda 14825 kişi ve yurtdışı iştirakleri dahil olmak üzere toplam 748 şubesi bulunan Denizbank, birçok sayıda en az lise mezunu veya yüksekokul mezunu olmak üzere personel alımı yapmaya hazırlanıyor.

Deniz’de kariyer yapmak isteyenler bu ilana başvuru yapabilir. Denizbank Kariyer fırsatları deneyimli ve yeni mezun olan kişiler için farklı pozisyonlarda devam ediyor.

Tüm çalışanlara yeteneklerini ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartlar sunan banka yeniş çalışma arkadaşları arıyor. Çalışanlarına günün koşullarına uygun dolgun ücret ve ek olanaklar sunan banka, eğitim ve staj imkanları ile de tercih ediliyor.

Denizbank İletişim Merkezi Asistanı pozisyonu için aranan şartlar şöyle sıralanıyor.

  • 28 yaşını geçmeyen
  • En az lise veya MYO mezunu
  • MS ofis programlarını kullanabilen
  • Tam zamanlı çalışmasına mani bulunmayan adaylar aşağıdakği bağlantıdan başvuruyapabilir.Denizbank İletişim Merkezi Asistanı ilanına başvuru yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.