Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Burgan Bank Personel Eleman Alımı 2016

Burgan Bank Personel Eleman Alımı 2016

Burgan Bank Personel alımı 2016

Bankacılık sektöründe hizmet vermekte olan Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, personel alımı yapıyor. Sektörde 35 yıldır kaliteli hizmet veren Burgan Bank, müşteri memnuniyetini artırmak için genel merkez ve şubelerindeki çalışan eksiklerini gidermek için çeşitli pozisyonlarda çok sayıda personel alımı yapacaktır. Sizde Burgan Bank, ta çalışmak istiyorsanız haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Burgan Bank personel alımı 2016 yılı içerisinde kaç personel alınacak bilemiyoruz ama Banka şuan için internet üzerinden 30 kadro için ilan vermiştir. 2016 yılında binlerce kişiyi kadrosunda istihdam edecek olan Burgan Bank, genç dinamik çalışanları ile hizmet vermeye devam ediyor.

Burgan Bank personel alımı 2016 yılında hangi kadrolara personel alınacak birlikte inceleyelim.

♦ Genel Başvuru,
♦ İnşaat Teknikeri,
♦ Direkt Satış Temsilcisi,
♦ Müşteri Temsilcisi,
♦ Gişe Yetkilisi,
♦ Kasiyer,
♦ Süreç Yöneticisi.

Burgan Bank personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlardaki gibi olacaktır. Bu ilanlar sadece öne çıkan bir kaç ilandan oluşmaktadır bu ilanlar gibi çok sayıda ilanada yer verilmiştir. Sizde Burgan Bank bünyesine dahil olabilmek için alt kısımda verilen kariyer sayfası linkini kullanarak iş başvurusu yapabilirsiniz. Burgan Bank iş ilanarı sayfamızda güncel olarak verilmektedir.

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.