Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Burgan Bank Personel Alımı Yapıyor

Burgan Bank Personel Alımı Yapıyor

Burgan Bank Farklı İllerde ve Farklı Kategorilerde Personel Alıyor

Burgan Bank farklı illerde personel alımları gerçekleştirecek. Banka yayımladığı ilan ile bir çok pozisyona farklı illerde alım yapacağını belirtti. Banka büyümekte olduğundan dolayı personel ihtiyaçları oluşmaktadır. Oluşan personel açıklıklarını ise yayımladığı ilanlar ile kapatmaktadır. Alım yapacağı zaman kariyer siteleri üzerinden ilanlarını duyurmaktadır. En son yapmış olduğu ilan ile bir çok farklı pozisyonda görevlendirilmek üzere personeller alınacağını görüyoruz. Bu alımlar farklı iller üzerinden gerçekleşecektir. Şimdi ilanın detaylarına bakalım.

Burgan Bank’ın Alım Yapacağı Kategoriler

Burgan leasing kontrolör yardımcısı, PTT kanal yetkili yardımcısı, direkt satış takım lideri, direkt satış temsilcisi, merkez şube ticari bank. portföy yöneticisi, kayseri şube ticari bank. portföy yöneticisi, Nişantaşı şube ticari bank. portföy yöneticisi, Mecidiyeköy şube ticari bank. portföy yöneticisi, Tekstilkent şube ticari bank. portföy yöneticisi, Pendik şube ticari bankacılık portföy yöneticisi, Kalamış şube bireysel bank. portföy yöneticisi, Güneşli şube ticari bankacılık portföy yöneticisi. Tekstilkent şube ticari portföy yöneticisi, Pendik şube ticari bankacılık portföy yöneticisi, Altunizade şube ticari bank. portföy yöneticisi, kredi analitiği ve raporlama yöneticisi, hazine ve risk yönetimi analiz uzmanı, iş zekası ve mis uzman yardımcısı/uzmanı, tüketici finansmanı yetkilisi, Merter şube ticari portföy yöneticisi, stratejik planlama ve proje yönetimi yöneticisi, bireysel bankacılık pazarlama ve iş geliştirme stajyeri, bt denetim müfettişi, banka sigortacılığı ürün satış yönetimi yetkilisi, piyasa riski yetkilisi, ödeme sistemleri ürün ve proje yönetimi yöneticisi, insan kaynakları organizasyon yöneticisi, destek hizmet görevlisi(engelli), döviz piyasalar yetkilisi, dava ve takip yönetimi avukat, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kıdemli müfettiş/müfettiş, dijital kanallar satış ve iş geliştirme yetkilisi

Başvuru İçin Aranan Şartlar

  • Tercihen lisans mezunu olmak
  • En az meslek yüksek okulu mezunu olmak
  • Ekip yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimi bulunuyor olmak
  • Tercihen bireysel emeklilik sertifikası almış olmak
  • İnsanlarla iyi iletişim kurabilmek
  • Yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek
  • Değişen çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Askerliğini tamamlamış olmak
  • Bilgisayarı iyi derecede kullanabiliyor olmak
  • Vardiyalı çalışmayı kabul ediyor olmak

Nasıl Başvurabilirim

Burgan Bank’ın yapmış olduğu ilana ulaşmak ve başvurmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Temizlik Elemanı Arayan Bankalar başlıklı makalemizde banka personel alımı, banka temizlik personeli ve temizlik elemanı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Burgan Bank Personel Alımı Yapıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.