Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Burgan Bank Personel Alımı İş İlanları 2015

Burgan Bank Personel Alımı İş İlanları 2015

Burgan Bank Personel Alımı İş İlanları

Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren önemli bankacılık şirketlerinden biri olup, her geçtiğimiz gün daha çok sayıda , ticari, özel ve perakende bankacılık müşterisine hizmet vermektedir. Ülkemiz’de de Burgan Bank markasıyla hizmet verirken, müşterilerinin hedeflerini bizzat merkezine koyarak ‘size odaklı bankacılık anlayışı’ ile hizmet ediyor , bankacılık sektörüne yepyeni ürün ve hizmetler sunarak müşterileriyle uzun soluklu  ilişkiler kurmayı hedeflemektedir.

Burgan Bank insan kaynakları alınacak pozisyonlarla ilgili açıklamalarını hazırladıkları bir sayfadan duyurmuşlardır. Biz de iskurr.gen.tr olarak sizler için Burgan Bank Personel Alım ilanlarını sitemizde yayınlıyoruz. Firmanın insan kaynaklarından gelen bilgiler doğrultusunda sizler için en güncel ilanları paylaşıyoruz.

Burgan Bank Açık Pozisyonlar

YENİ MEZUN BİLGİSAYAR MÜHENDİSLERİ
HAZİNE VE RİSK YÖNETİMİ- İŞ ANALİSTİ
HAZİNE VE RİSK YÖNETİMİ- YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI
INFRASTRUCTURE SYSTEM ADMINISTRATOR
KOBİ KREDİ TAHSİS YÖNETİCİ
GENEL BAŞVURU

Burgan Bank personel eleman alımı iş ilanları  bu pozisyonlarda personel alımları yapılacak olup, Tüm bu ilanların hakkında bilgi edinmek isteyenler internet sitemiz  iskurr.gen.tr’den güncel olarak iş ilanlarını takip edebilirler.. Özellikle iskurr.gen.tr  Burgan Bank gibi büyük bankaları takip etmek de ve her biri hakkında güncel iş ilanlarını sizlerle paylaşmatadır. Yukarıda vermiş olduğumuz açık pozisyonları incelemek, diğer sitede yer alan ilanları görmek ve tüm bunlara başvuruda bulunmak isterseniz aşağıda verdiğimiz linke tıklayabilirsiniz.

Burgan Bank İş Başvurusu İçin:

http://www.kariyer.net/burgan-bank-a-s-is-ilanlari-c17959-p8735/?a=2

Bir önceki yazımız olan Türkiye Finans Katılım Bankası Personel Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Türkiye Finans açık pozisyonlar, Türkiye Finans eleman alımı ve Türkiye Finans İş Başvuru hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.