Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Ocak 2018, Pazartesi

Anadolubank Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı

Anadolubank Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı

Anadolubank Silahlı Güvenlik Görevlisi Alımı

Anadolubank 1997 yılında kurulmuştur. Kuruldugu günden bu güne kadar şube sayısını artırarak hizmetlerini sürdüren Anadolubank tam 10 sene sonra şube sayısını 80’e çıkararak çok iyi bir büyüme kaydetmiştir. Ülkemizin sürekli gelişiminde olan ve büyüyen bir bankası olan Anadolubank personel alımı yapmaya devam ediyor. Yüzlerce insana iş imkanı sağlayan Anadolubank’da sizin de bir işiniz olsun istiyorsanız ilanın ayrıntılarını inceleyip firmaya nasıl başvuru yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır;

İş Tanımı

Bankamız Genel Müdürlük ve Şubelerinde kadrolu olarak görev yapacak Güvenlik Görevlileri aranmaktadır.

Aranan Nitelikler

Silahlı Özel Güvenlik Sertifikası’na sahip,
– Minimum Lise mezunu,
– İstanbul’da ikamet eden,
– Maksimum 27 yaşında ve
– Askerlik görevini tamamlamış

olan adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.