Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Anadolubank Personel Alımı 2016

Anadolubank Personel Alımı 2016

Anadolubank Personel Alımı 2016

Ülkemizin her köşesinde şube açan ve binlerce kişiye iş imkanı veren Anadolubank 2016 yılında personel alımlarına ara vermeden devam edecektir. Personel alımlarını yılın belli aralıklarında kariyer siteleri aracılığı ile yapan Anadolubank genellikle personel alımlarını deneyimli adaylar arasından yapmaktadır. Bankacılık sektöründe çalışmak isteyenler Anadolubank iş ilanlarını takip ederek iş başvurusu yapabilirler.

Anadolubank personel alımı 2016 da hangi pozisyonlarda yapılacak diye bir inceleme yaptık karşımıza boş pozisyon olarak 15 adet ilan çıkmıştır. Bu ilanların her biri için farklı genel ve özel şartlar talep eden Anadolubank ihtiyaçlarına göre bu ilanlara yenilerini eklemektedir.

Anadolubank personel alımı 2016 da alım yapacağı pozisyonları inceleyecek olursak karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekildedir.

♦ Portföy Yöneticisi,
♦ Güvenlik Görevlisi-Silahlı,
♦ İdari İşler Uzmanı,
♦ Bütçe ve Raporlama Uzmanı,
♦ Çağrı Merkezi Asistanı.

Anadolubank personel alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlar yukarıda sıralandığı gibidir. Bu ilanlarla birlikte yine yayında olan çok sayıda ilanda Yenibiris.com iş ilan sitesi tarafından Anadolubank bünyesinde çalışmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.yenibiris.com/anadolubank-a-s-is-ilanlari?firma=10379

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.