Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımı 2015

Albaraka Türk Katılım Bankası personel alımı 2015

Katılım bankası denilince ilk akla gelen Albaraka Türk Katılım Bankası,30 yıldan beri finans sektöründe yer alıyor.

Türkiye’de faizsiz bankacılık sektöründeki ilk ve lider finansal kuruluş olan Albaraka Türk Katılım Bankası, ülkenin dört bir yanında 207 ve yurt dışında da bir şubesi bulunuyor. 3 bin 660 personeli ile faaliyetlerini müşterilerine ulaştıran kuruluş yeni çalışma arkadaşlar arıyor. Uluslararası bir katılım bankası olarak faaliyetlerini sürdüren banka ülke genelinde işe alım yapmak üzere Genel İş Başvuru formu yayınladı.

Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. işe alınacak personellerde aranan özellikler

Adayların üniversite mezunu olması şartı aranıyor. Yeni mezun adaylarda 28 yaş sınırı aranıyor. Ancak tecrübeli adaylarda taş sıınırı aranmıyor. İletişim yeneneği güçlü, finans sektöründe çalışmak isteyen ve analitik düşünebilen adayların ilana başvuru yapması isteniyor.
Başvuru yapanların bıraktıkları CV veritabanında yer almak ve ileride oluşabilecek uygun pozisyonlarda değerlendirilmek üzere saklanır. Bankanın İnsan Kıymetleri departmanına, çalışmak istediğiniz alanı belirten bir ön yazı ekleyerek ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Adayların 6 Haziran 2015 tarihine kadar başvuru yapması isteniyor. Albaraka Türk Katılım Bankası iş ilanına başvuru yapmak için Tıklayınız!

Bir önceki yazımız olan Fibabanka Personel Alımı İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Banka, Banka İş İlanları 2015 ve Banka Personel Alımları 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.