Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Albaraka Türk Çok Sayıda Personel Alıyor

Albaraka Türk Çok Sayıda Personel Alıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası Çok Sayıda Personel Alıyor

Albaraka Türk Katılım Bankası çok sayıda personel alım ilanı yayımladı. Bir çok farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştirecek. Albaraka Türk Katılım Bankası personel eksikliğini doldurmayı amaçlamaktadır. Bir çok şubesinde oluşmuş olan personel boşluğunu yapacak olduğu personel alımları ile doldurmayı planlamaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası gerek yeni şubeler açmasından dolayı gerekse şubelerinde ki boşlukları doldurmak adına çok sayıda personel alım ilanı yayımladı. Zaman zaman personel alımları yapan banka, iş ilanlarını kariyer siteleri üzerinden halk ile paylaşmaktadır. Başvurmak isteyen vatandaşlarımız ise vereceğimiz linkten başvurularını yapabilecekler ve vereceğimiz bilgiler doğrultusunda başvurular hakkında bilgiler alabilecekler. Sizlerde banka iş ilanları arıyorsanız işte detaylar.

Albaraka Türk Katılım Bankası Alım Yapacağı Pozisyonlar

Albaraka Türk Katılım Bankasının yapmış olduğu ilanı incelediğimizde bir çok farklı pozisyona personel alımları gerçekleşeceğini görmekteyiz. Bunlar ise;

  • Proje finansmanı uzmanı, Özel bankacılık müşteri ilişkileri yöneticisi, Sistem operatör yardımcısı, Mobil yazım uzmanı, Sharepoint yazılım uzmanı, İş geliştirme ve inovasyon uzmanı, Bilgi güvenliği yönetişim uzmanı, Ağ ve güvenlik uzmanı, Kredi riski modelleme uzmanı, Pazarlama uzman yardımcısı, Avukat, Müşteri deneyimi uzmanı, Uygulama yönetim uzmanı, BT teknik destek personeli, Yazılım destek uzmanı/uzman yardımcısı, Süreç yönetimi yöneticisi/Yönetici yardımcısı, Organizasyonel gelişim yöneticisi, Engelli personel, BT kuralım mimari analisti, Gişe operasyon yetkili yardımcısı, Stajyer gişe operatör yetkili yardımcısı, DevOps mühendisi, Kültür-Sanat iletişim uzmanı, İş analisti, Yazılım uzmanı, Risk yönetimi uzman yardımcısı, Genel başvuru(TÜM TÜRKİYE)

Yukarıda belirtmiş olduğumuz pozisyonlara personel alımları gerçekleştirilecektir.

Alım Yapılacak Şehirler

  • Çoğunluk İstanbul ve Ankara olmak ile birlikte tüm Türkiye’de alımlar olacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar

  • Üniversitelerin gerekli fakültelerinden 4 yıllık bölümlerden mezun olmuş olmak
  • Arapça diline iyi derecede hakim olmak
  • Bankacılık sektörüne hevesi olmak
  • İletişime önem vermek, insanlarla iyi iletişim kurabilmek
  • Erkek adaylar için askerliği tamamlamış olmak
  • 1 Ocak 1989’den sonra doğmuş olmak
  • Güler yüzlü olmak

Nasıl Başvurabilirim

Albara Türk Katılım Bankasının yapmış olduğu ilana ulaşmak için ve boş pozisyonları görmek, aranan kriterleri daha detaylı şekilde görüp başvurmak için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Burgan Bank Personel Alımı Yapıyor başlıklı makalemizde Banka Iş Ilanları ve Burgan Bank Personel Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Albaraka Türk Çok Sayıda Personel Alıyor Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.