Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akbank Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Akbank Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Akbank Personel Alımı İş Başvurusu 2016

Türkiye’nin marka değeri en yüksek bankası olan Akbank uzun bir aradan sonra yeni personel alım ilanları yayınladı. Akbank personel alımı bekleyen adayların başvuruda bulunabilmeleri için çok sayıda ilan verildi. Akbank personel alımlarının ülke genelinde olacak, İstanbul’dan karsa kadar tüm şehirler için başvurularda bulunabilirsiniz. Sizde Akbank’ ta çalışmak istermisiniz ? Cevabınız evet ise dilerseniz detaylara geçelim.

Akbank personel alımı  2016 yılının ilk aylarında karşımıza çok sayıda ilanla çıktı. Ülke genelinde müşterilerine kaliteli hizmeti kendisine görev edinmiş Akbank, Personel alımlarında çok seçicidir Vermiş olduğu hizmet kalitesini sürekli artırmak isteyen banka yeni personel alımlarında genç, d,namik ve kariyer hedefleyen personellerle çalışmayı tercih etmektedir.

Akbank personel alımı  2016 yılında hangi pozisyonlarda yapılacak. dilerseniz detaylandıralım.

♦Gişe Yetkilisi,
♦Çağrı Merkezi Yetkilisi,
♦Veritabanı Uzmanı,
♦Ticari Satış Yöneticisi,
♦Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi,
♦Bireysel Müşteri İlişkileri Yön./Yön.Yard.
♦Özel Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi.

Akbank personel alımı 2016 yılında bu pozisyonlarda yapılacak olup, bu ilanlar yanında yine başka pozisyonlar’da bulunmaktadır. Akbank personel alım şartları ve Akbank personel alımlarını alt kısımda verilen linki kullanarak takip edebilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.