Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akbank personel alımı 2016

Akbank personel alımı 2016

Akbank personel alımı 2016

Türkiye’nin marka değeri en yüksek bankalarından biri olan Akbank 2016 yılı için personel alım ilanları yayınladı. Belirli aralıklarla personel alımı yapan Akbank personel alım ilanlarını yayınladı. Akbank personel alımlarında son derece seçici davranmaktadır, profesyonel insanlarla çalışmayı tercih eden akbank alım yapmayı planladığı her pozisyon için ayrı işe alım şartları istemektedir.

Akbank personel alımı 2016 yılı için bir çok kişiye iş imkanı sunacak diyebiliriz. 20 kişilik bir alım için ilan yayınlayan Akbank personel alım ilanlarını sürekli güncellenmektedir.

Akbank personel alımı 2016 yılında alım yapacağı kadroları kontrol ettiğimizde şu ilanlar karşımıza çıkıyor.

♦  Bireysel Müşteri İlişkileri Yön./Yön.Yard,
♦  Strateji Yönetici Yardımcısı,
♦  İş Analisti,
♦  Müşteri İtirazları Yönetici Yrd,
♦  Nakit Operasyonları Yetkilisi.

Akbank personel alımı 2016 yılında yukarıda verilen ilanlar açık pozisyonlardan sadece öne çıkan ilanlardır bu ilanlar gibi çok sayıda ilan bulunmaktadır. Biz iskurr sitesi olarak Akbenk ve diğer bankaları takip edip iş ilanlarını güncel olarak sizlerle paylaşmaktayız. Sizde bu ilana başvuru yapmak için alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.