Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akbank İş Başvurusu 2016

Akbank İş Başvurusu 2016

Akbank İş İlanları 2016

Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yer alan Akbank Personel Alımı yapıyor. Finans ve Bankacılık sektöründe kariyer hedefleyen adayların ilk çalışmak istedikleri bankalardan biri olan Akbank Türkiye genelinde personel alımı yapmak için ilan yayınlamıştır. Akbank alım yapacağı personeller için bazı özel şartlarla birlikte bazı kriterlerde belirlemiştir sizde istenilen kriterleri karşılıyorsanız iş başvurusu yapabilirsiniz.

Akbank Personel Alımı 2016 yılında toplamda kaç kişi alacak net bir rakam veremiyoruz ancak; yayında olan ilanlarını incelediğimizde 33 adet pozisyon için ilan verilmiştir. Her pozisyon için kaç personel alımı yapılacak bilemiyoruz fakat yayında olan ilanlara her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

Akbank Personel Alımı 2016 yılında alım yapmayı planladığı kadroları incelediğimizde karşımıza çıkan pozisyonlar şu şekildedir.

♦ Windows Sistemleri Uzmanı,
♦ Gişe Yetkilisi,
♦ Yarı Zamanlı BT Takım Asistanı,
♦ Gişe Yetkilisi-Doğu Karadeniz Bölge,
♦ Çağrı Merkezi Yetkilisi,
♦ Veritabanı Uzmanı.

Akbank Personel Alımı 2016 yılında yukarıda verilen pozisyonlarla yapılacaktır. Elbette tüm ilanlar yukarıda verildiği gibi degildir. Yukarıda verilen pozisyonlar öne çıkan iş ilanlarıdır, bu ilanlarla birlikte kariyer.net sitesi üzerinde yayında olan çok sayıda pozisyon için verilmiş ilanda bulunmaktadır. Sizde bu ilanlara başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanarak iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/#tblFirmaIlanlari

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Akbank İş Başvurusu 2016 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.