Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı 2016

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı 2016

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı 2016

Marka değeri olarak Türkiye’nin en iyi markalarından biri olan Akbank 2016 yılı için personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımlarında seçici olan Akbank alım yapacağı pozisyon için belli başlı özel şartların yanısıra genel şartlarda talep etmektedir. Akbank 2016 Personel Alımı için verdiği ilanlarda gişe yetkilisi alımı, ile birlikte çağrı merkezi yetkilisi de alacaktır ilgili ilanlarını Türkiye geneli olarak yayınlayan Akbank personel alımlarına tüm yıl boyunca devam edecektir.

Akbank personel alımı 2016 yılında toplam kaç kişi ile yapılacak net bir rakam vermek mümkün değil ancak; yayında olan ilan 29 ilan ile alımlarına yapmakta olan Akbank ilerleyen günlerde farklı ilanlarla karşımıza çıkacak gibi gözüküyor.

Akbank personel alımı 2016 da alım yapmayı planladığı pozisyonlardan bir kaç tanesi şu şekilde verilmiştir.

♦ Gişe Yetkilisi,
♦ Süreç Yönetimi ve İş Geliştirme Yöneticisi,
♦ Çağrı Merkezi Yetkilisi,
♦ Birebir Bankacılık Müşteri İlişkileri Yöneticisi,
♦ Unix Sistem Yönetimi Uzmanı.

Akbank personel alımı 2016 yılında alım yapacağı pozisyonlardan bir kaç tanesi yukarıda verildiği gibidir. Bu pozisyonlar ile birlikte yayında olan çok sayıda ilanda kariyer sayfasında verilmiştir. Sizde Akbank personel alımlarına başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda verilen bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/akbank-is-ilanlari-c11195-p1299/

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Bay Güvenlik Görevlisi Alımı 2016 başlıklı makalemizde Banka Sınavları 2016, Garanti Bankası ve Garanti Bankası iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

  1. ilanda dedi ki:

    İssizim is ariyorum alirsaniz seviniriz saygilar.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.