Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Bağ-Kur Emeklisine Ekstra Zam

Bağ-Kur Emeklisine Ekstra Zam

Bağ-Kur Emeklisine Ekstra Zam

Merhaba değerli okurlarımız, 2016 yılının gelişi ile birlikte emekli’lerin maaşların’da ciddi bir artış sağlanacak. SSK ve Bağ-Kur emeklileri bazı başlıklar altında zam alacak.

Asğari ücretliler gibi emekliler’de maaş artış zamlarını heecanla beklemekteler. Bunların başında ise Bağ-Kur emeklisi gelmektedir.

2016 yılında Bağ-Kur emeklileri maaşlarındada belirli seviyede bir artış olacak. Çalışan emeklilerden kesilen % 10 luk destek priminin kaldırılması sonrasında, maaşlardada ekstra bir zam alacak.

Hükümet bu kesintinin kaldırılması için çalışmaları başlattı. Düzenleme ile çalışan emekli ekstra zamma kavuşacak.

Bir önceki yazımız olan Erken Emeklilik Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlıklı makalemizde Emekli Olmak İstiyorum, Erken Emekli Olmak İstiyorum ve erken emeklilik hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.