Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

Trafik Sigortasına İndirim

Trafik Sigortasına İndirim

Trafik Sigortasına İndirim

Taksi şöförlerinden başlayarak tüm araç sahiplerinin sürekli olarak gündeme getirip bu artışın çok fazla oldugunu söyledikleri zorunlu Trafik Sigortası ücretlerine yüzde 20 civarında ucuzlayacak. Araç sahiplerinin trafik sigortasında indirimli oranlarla karşılaşacak. 2016 yılının da çok fazla bir artış oranı ile araç sahiplerinin elini yakan ve bezdiren Trafik Sigortası oranları düşüyor. Zorunlu trafik sigortası ücretleri düşmesinin sebebi ise şöyle açıklanıyor.

Ekonomi Bakanı Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, araç sahiplerinin şikayetleri sonrası düzenleme çalışmalar tamamlandığında Bakanlar Kurulu ve Meclis’te görüşüleceğini açıkladı. Konuşmasına şöyle devam etti.

Sigortaladığınız risklerin getirisi, götürüsünün dengeli olması lazım. Bu adımla birlikte sigorta primlerinin düşeceğine inanıyorum. Riski düşük olanlara daha düşük primle sistemi iyileştirmemiz gerekiyor…”

Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı 3 Bin Zabıt Katibi Alacak 2016 başlıklı makalemizde 2016 mart ayı memur alımı, 2016 mart ayı personel alımı ve 2016 şubat ayı personel alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Trafik Sigortasına İndirim Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.