Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Trafik Sigortası Ücretleri

2016 Trafik Sigortası Ücretleri

2016 Trafik Sigortası Ücretleri

Merhaba değerli okurlarımız. Yeni yılın gelişi araç sahiplerini olumsuz yönde etkileyecek diyebiliriz. Her sene başında zamlanan trafik sigortası bu sene vatandaşların cebine biraz daha fazla yansıyacak. Uzun zamandır sosyal medya ve İnternet haberlerinde sürekli görmüş oldugumuz protesto yazılarına ragmen, her hangi bir geri adım ve değişiklik olmadı. 2016 Trafik Sigortası Ücretleri tahmin edilenin çok üzerinde olacak. Yıl başı itibari ile Zorunlu trafik sigortası on kat zamlanacak.

2016 yılı araç sahipleri için pek iyi bir yıl olmayacak Araç sigorta, vergi ve cezalarda rekor zamlar gelecek.

2015 Haziran ayında yapılmış olan yasal degişiklikler, gider artışı bahanesiyle trafik sigortalarında çok fazla artışlara giden sigorta şirketleri, Sıfır araç alan ya da trafik sigortasını yenileyen araç sahiplerine ağır faturalar çıkartıyor.

Bir önceki yazımız olan Gürcistan'dan Araba Almak başlıklı makalemizde gürcistan araba fiyatları, gürcistan'dan araba almak eksi ve gürcistan'dan araba almak için ne gerekli hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.