Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

2016 Sürücü Kurs Fiyatları Kaç Lira

2016 Sürücü Kurs Fiyatları Kaç Lira

2016 Sürücü Kurs Fiyatları Kaç Lira

Yeni yılın gelişi bir çok hizmete zam getirdi, Yeni yılla birlikte gelen Ehliyet yasası hem Sürücü kurs ücretlerine hemde ehliyet alma ücretlerine zamlar getirdi.

Emniyet Genel Müdürlüğü yaptıgı duyuruda  01.01.2016 tarihine kadar ehliyet başvurularını yapmayanlara yeni kanuna göre Sertifikalı ehliyet dönemine dahil olacakları duyurulmuştu. Eski ehliyetlerinde 15 Lira degişm bedeli ile yenilenecegi bilgisi verilmişti.

 

Ehliyet sahibi olmak isteyenler için yeni dönemde bir çok işlem yaptırması gerekecek. Yeni dönemde ehliyet almak isteyenlerinde maddi olarak iyi bir para harcayacagını söyleyebiliriz. Bilindik sınavların yanı sıra Direksiyon sınavıda adayları baya zorlayacak gibi gözüküyor.

2016 Sürücü Kursu Fiyatları

Sürücü kurslarıda bu yapılan degişiklikler sonrasın da zamlandı. Sürücü kurs ücretleri ise 1200 TL ile 2000 TL arasında değişiyor.

Bir önceki yazımız olan Hileli Ürün Yapan Markaların Lisetesi başlıklı makalemizde gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı kara listedeki ürünler ve hileli gıda markaları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Sürücü Kurs Fiyatları Kaç Lira Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.