Web sitemize hoşgeldiniz, 31 Aralık 2017, Pazar

2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Lira ?

2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Lira ?

2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi Ne Kadar

Merhaba değerli okurlarımız Yeni yıl ile birlikte araç sahiplerinin merak ettigi konulardan biride Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) kaç lira olacagı. Her yıl oldugu gibi yeni yıldada araç vergileride zamlanıyor.

Enflasyon rakamlarına göre belirlenen   Motorlu Taşıtlar Vergisi 2016 yılındaki zam oranı açıklandı.

Aracı 1-3 yaş olanlar 1300 cm3’e kadarki araçlar 624 lira vergi ödeyecek.  1301-1600 cm3 araçlar ise 998 lira, 4001 cm3’ün üzeri araçlar ise 22 bin 717 lira vergi ödeyecek.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışından Araba Getirmek başlıklı makalemizde Türkiye’ye yabancı plakalı araç sokmak, Yabancı Plakalı Araç Getirme Şartları ve yabancı plakalı araç yabancı plakalı araç getirme şartları hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

2016 Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Lira ? Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.