Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Eylül 2017, Cumartesi

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Geçici İşçi Alım İlanı

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Geçici İşçi Alım İlanı

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Geçici İşçi Alım İlanı

Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı personel alımı yapıyor. Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı  personel alıyor. Sizde Gıda,Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı bünyesine dahil olabilmek için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine, özel bilgilere ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İlanın Tam Metni İçin Aşagıdaki Baglantıyı Kullanabilirsiniz:

http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/Ilan_Menu.aspx?ID=397c811c-5af4-4241-8cae-da07057977b9

Bir önceki yazımız olan Tav Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 başlıklı makalemizde Eleman Alımı 2015, İş İlanları 2015 ve Personel Alımı 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.