Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Şehir Hastaneleri Personel Alımı 2018

21 Kasım 2017
Şehir Hastaneleri Personel Alımı 2018

Şehir Hastaneleri İş Başvurusu 2018

Şehir Hastaneleri Personel Alımı 2018 yılında yeni hastanelerin açılmasıyla yoğunlaşacak. Bir süredir üzerinde çalışılan ve yapımı bitmek üzere olan yeni proje Şehir Hastaneleri tamamlanmak üzere. Bu kapsamda yapılan şehir hastanelerine bir çok kategoride eleman alımı yapılacaktır. Şehir Hastanelerine personel olarak girmek için iş başvurusu yapmak gerekiyor. İş başvurusu esnasında başvuru formunun yanında evrakta istenmektedir.

Hangi İllerde Şehir Hastanesi Var

Büyük bir proje olan şehir hastaneleri projesi bir çok ilde yapılmaktadır. Şehir hastanesi projesi yapılırken dikkat edilen husus kalabalık yerlere yapılmasıdır. Kalabalık şehirlerde sağlık hizmetleri konusunda vatandaşları bekletmeden gerekli muayenelerinin yapılması hedeflenmektedir.

Hangi illerde şehir hastaneleri var baktığımızda 28 tane şehir hastanesi görülüyor. Bu hastaneler, İstanbul Sancaktepe Şehir Hastanesi, İstanbul Başakşehir İkitelli Şehir Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi, İzmir Bayraklı Şehir Hastanesi, Bursa Şehir Hastanesi, Adana Şehir Hastanesi, Eskişehir Şehir Hastanesi, Antalya Şehir Hastanesi, Balıkesir Şehir Hastanesi, Elazığ Şehir Hastanesi, Gaziantep Şehir Hastanesi, Erzurum Şehir Hastanesi, Mersin Şehir Hastanesi, Manisa Şehir Hastanesi, Isparta Şehir Hastanesi, Kayseri Şehir Hastanesi, Kocaeli Şehir Hastanesi, Diyarbakır Kayapınar Şehir Hastanesi, İzmir Tınaztepe Şehir Hastanesi, Kütahya Şehir Hastanesi, Tekirdağ Şehir Hastanesi, Şanlıurfa Şehir Hastanesi, Samsun Şehir Hastanesi ve Trabzon Şehir Hastanesi’ dir.

Şehir Hastanesi Eleman Alımları 2018

28 ilde yapımı süren ve yakında hizmete açılacak olan şehir hastanelerinde çalışmak için iş başvurusu formu doldurularak iş başvurusu yapılmalıdır. şehir hastanesi iş başvurusu 2018 için gerekli olan formlar, Sağlık Bakanlığı’ na ait olan sitede iş ilanları kısmında bulunmaktadır. Buradan alınarak doldurulup gerekli evraklar eklendikten sonra illerde bulunmakta olan Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’ ne bırakılması gerekmektedir.

Şehir Hastanesi Sağlık Personeli Alımı 2018 

Şehir hastanelerinde sağlık personeli olarak çalışmak için belli bir kpss puanı almak şartı vardır. Bu şartı taşıyanlar sağlık bakanlığı sitesinden iş başvuru formu indirerek bu form yanında istenen evraklar ile beraber il bazında yer alan Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği’ ne form ve evrakları bırakarak Şehir Hastaneleri Personel Alımı 2018 için başvurusunu yapmış olur.

Bir önceki yazımız olan Gürcistan İş İlanları 2018 başlıklı makalemizde Gürcistan İş İlanları 2018, Gürcistan İşçi Alımı 2018 ve Gürcistan İşçi Maaşları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.