Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

Gürcistan İş İlanları 2018

17 Kasım 2017
Gürcistan İş İlanları 2018

Gürcistan İşçi Alımı İş Başvurusu 2018

Gürcistan İş İlanları 2018 yılında 2017 yılında olduğu gibi işçi götüren firmalara iş  başvurusu yaparak gerçekleşecek. Gürcistan, ülkemize olan yakınlığı ile Türk vatandaşlarına alternatif iş imkanı yaratıyor. Gürcistan’la Türkiye arasındaki ticari ilişkilerin de gelişmiş olması sebebiyle farklı sektörlerde iş bulabilmek mümkün oluyor. Ülkemizden günlük turlarla özellikle Batum’a çok fazla ziyaretin yapıldığını biliyoruz. Hem turistik hem de ticari açıdan bu ülkeyle sıkı bağlarımız bulunuyor.

Gürcistan İşçi Alımı 2018

Gürcistan’da mavi ve beyaz yakalı birçok kişi kendisine iş imkanı bulabiliyor. Özellikle inşaat alanında uzman olan kişiler ülkede birçok farklı iş şansı bulabiliyor. Bu alanda çalıştırmak üzere binlerce vasıfsız işçiye de ihtiyaç oluyor. Gürcistan işçi alımı için özellikle Türkiye’nin tercih edilme nedenlerinden birisi de, bölgedeki Türk firmalarının sayısının çok fazla olmasıdır. Bölgede faaliyet gösteren Türk firmaları, işçi tercihlerini kendi uyruğundan olan kişilerden yana kullanabiliyor. İnşaat sektörüyle birlikte tekstil ve ağır sanayi kollarında da Gürcistan İş İlanları 2018 yılı içerisinde için başvuru yapabilirsiniz.

Gürcistan’a İşçi Götüren Firmalar 2018

Gürcistan’a şu an için aktif faaliyet gösteren Türk firmalarının sayısı 30’u buluyor. Söz konusu bu şirketler milyon dolarlık bütçelere sahip olan dev firmalardır. Gürcistan’a işçi götüren firmalar, alımlar için genel bir kriter de belirlemiyor. Bahsettiğimiz bu dev firmaların yanı sıra ülkede 500 civarında KOBİ bulunuyor. Bu tarz küçük işletmelerde dil bilen kişiler için masa başı işlerde mevcuttur. Küçük ve orta büyüklükteki firmalarda muhasebe ve insan kaynakları gibi alanlarda da iş bulabilirsiniz. Nüfus cüzdanı ile giriş yapılabilen bu ülkede 1 yıl dilediğiniz gibi kalabilirsiniz. Sonrasında işçi statüsünde ülkede kalmak için gerekli izinleri de alabilirsiniz.

Gürcistan İşçi Maaşları 2018

Gürcistan’a işçi olarak gitmek isteyen bir kişi için, maaşların çok net biçimde Türkiye’den fazla olduğunu söyleyebiliriz. Vasıfsız işçi statüsünde bir şirkette çalışan bir kişi aylık 3-4 bin seviyelerinde maaş alabiliyor. Ayrıca iş şartları olarak da Türkiye’den daha iyi koşulların olduğunu söylemek gerekir. Bu şirketlerde tüm sigortalar mecburi olarak yaptırılır ve hafta sonları tatil olarak geçirilir. İnşaat, tekstil ve ağır sanayi kollarındaki mesai ücretlerinin de çok yüksek olması, Gürcistan’ı iş imkanları bakımından cazip kılıyor.

Bir önceki yazımız olan Banka Personel Alımı İlanları 2018 başlıklı makalemizde 2018 banka sınavları, banka eleman alımı 2018 ve banka iş başvurusu 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

Gürcistan İş İlanları 2018 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.