Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Aralık 2017, Cumartesi

3. Havalimanı İş İlanları 2018

27 Kasım 2017
3. Havalimanı İş İlanları 2018

3. Havalimanı İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2018. İstanbul’da inşaatına başlanan 3. hava limanı dünyanın en büyük hava limanlarından biridir. Yapımı devam eden hava limanında faaliyet halinde olan firmalar, inşaat şirketleri personel alımına devam ediyorlar. 2018 yılında 3. havalimanı personel alımı yapılacak çok çeşitli iş kolu vardır. Çalışacak olan işçiler sigortalı olarak çalışacaklardır, ilanlara İnternet aracılığıyla veya gazetelerden ulaşabilirsiniz.

3. Havalimanı Personel Alımı 2018

İşe başvurmak isteyenler 3. havalimanı personel alımı 2018 ilanı bulunan yerlerden başvurabilirler. Aranan meslek grupları; kepçe operatörü, kamyon şoförü, beden işçisi, ekskavatör operatörü, greyder operatörü, bekçi, nakliye sorumluları, iş sağlığı ve güvenliği uzmanı, iş makineleri operatörü, ERP danışmanı gibi mesleklerdir. Bu mesleklere sahip kimseler hava limanı yapımında ihtiyaç duyulan kişilerdir. Çalışanların maaş bilgisi hakkında henüz bir bilgi yoktur, fakat şu anda acil olarak personel ihtiyacı vardır. İhtiyaçtan dolayı yabancı ülkelerden işçilerin geldiği bilinmektedir.

3. Havalimanı İş Başvurusu 2018

Bittiği zaman Türkiye’nin en büyük ve en önemli hava limanı pozisyonunda olacak 3. hava limanının yapımı hızla devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda önemli sayıda yolcu ağırlayacağı tahmin edilen hava limanını bir an önce bitirmek için firmalar uğraş veriyorlar. Bu büyük hava limanının yapımına katkıda bulunmak isteyenler 3. havalimanı iş başvurusu ilanına başvuruda bulunabilirler.

Başvuru Nasıl Yapılabilir?

2018 yılında 3. havalimanı iş başvurusu yapmak isteyenler hava limanı inşaatında görev alan firmaların insan kaynakları sayfalarından başvuru yapabilirler. Yoğun bir işçi ihtiyacı olan bu projede özellikle kamyon şoförü ihtiyacı oldukça fazladır. Kamyon şoförlerinden büyük ölçüde başvuru bekleniyor. İstanbul gibi Türkiye’nin stratejik önemi büyük bir ilinde yeni bir hava limanının yapılıyor olması mutlu ediyor.

Gerek stratejik açıdan olacak gelişmeler gerekse ekonomik yönden etkisi düşünüldüğünde bu hava limanı bittiğinde çok güzel şeyler olacağı tahmin ediliyor. Özellikle yurt içi yolcu hareketi ve yurt dışı giriş çıkışlarda bir rahatlama sağlayacak ve bu kalabalık şehre daha rahat uçuş imkanları olacaktır. Var olan hava limanları şu anda uçuş yoğunluğunu kaldıramaz hale gelmiştir, 3. bir havalimanının gelmesi ile hava trafiğinde rahatlama olacaktır. 3. Havalimanı İş İlanları 2018 yılı için sitemizi takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yurtdışı İş İmkanı Olan Meslekler 2018 başlıklı makalemizde yurtdışı iş ilanları 2018, yurtdışı iş imkanı 2018 ve yurtdışı işçi alımı 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

resmin alt tagı

3. Havalimanı İş İlanları 2018 Haberine Ait Etiketler

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

error: Content is protected !!

 İş arayan ve İş verenlerin yaptığı tüm işlemler ücretsizdir. İskurr.gen.tr iş ilanı ekleyen veya iş arayan kişilerden hiç bir ücret talep etmez. İskurr.gen.tr 'nin ilan sahipleriyle hiç bir bağlantısı olmadığı gibi, yayınlanan ilanların doğruluğunu da taahhüt etmez. İskurr.gen.tr sadece ilanların yayınlanmasını sağlamaktadır. İskurr.gen.tr 'nin iş ilanları yayınlanan şirketlerle bir alakası yoktur. İş başvuruları ve ilanları güncel medya haberlerinden derlenmektedir. Kullanıcılarımızın kendi güvenlikleri için yorumlarda iletişim bilgilerini vermemeleri gerekmektedir. * Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan İskurr.gen.tr ve editörleri sorumlu tutulamaz.